12.07.2018

Podróże kształcą

Podróże kształcą intelekt u tych, u których jest co wykształcić – mawiał konserwatywny publicysta Gilbert Chesterton. Dlatego uważam, że samorządowcy powinni podróżować, a wyjątkiem potwierdzającym regułę jest wycieczka prezydentów z Piekar Śląskich do Dubaju, okrzykniętego światową stolicą luksusu.

Pamiętam konsternację, z jaką przyjęto informację, że samorządowcy z Tarnowskich Gór pojechali do Skandynawii oglądać rozwiązania konstrukcyjne dachu, który miał zostać zamontowany na parku wodnym. Potem w Moskwie i jeszcze jednym mieście w Rosji zginęli ludzie pod…


Artykuł ukazał się w GWARKU 27/2018 z 10.07.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.