•  Zdjęcie poglądowe.
     Zdjęcie poglądowe. Fot. Pixabay
13.08.2019

Pogotowie przyjechało zbyt późno?

Czy gdyby pogotowie przyjechało od razu, to pan Jan miałby szansę na przeżycie? Jego żona twierdzi, że nie zrobiono wszystkiego, by uratować jej męża.

Pani Maria nie potrafi uporać się z własnymi myślami. Jest przeświadczona, że gdyby jej informację potraktowano inaczej, jej mąż miałby szansę na wyleczenie. – Jak można być tak bezdusznym, jak można tak lekceważyć czyjeś życie? – retorycznie pyta…


Artykuł ukazał się w GWARKU 32/2019 z 13.08.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.