•  
      fot. Archiwum
06.09.2018

Pogromca udarów na Gwarkach

Jednym z gości tegorocznych Gwarków będzie Doktor Stroke, superbohater znany jako pogromca udarów. W namiocie kampanii “Stop udarom” na rynku pojawi się 8 września. Warto dodać, że Doktor Stroke bez maski jest aktorem świetnie znanym wielu widzom z seriali telewizyjnych.

Namiot kampanii "Stop udarom" warto odwiedzić w gwarkowski piątek miedzy godz. 16.30 a 19.30 i sobotę, między godz. 15.30 a 19.30. Będzie można bezpłatnie się przebadać: sprawdzić poziom cukru, zmierzyć ciśnienie i skonsultować z lekarzem w razie nieprawidłowości, czy wykonać badanie EKG. Na dzieci będą czekać gadżety i pogadanki edukacyjne. 

8 września będzie można spotkać w namiocie Doktora Stroke. Opowie, jakie objawy wiążą się udarem mózgu i jak wtedy się zachować.

(aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.