•   – Roboty realizowane są zgodnie z harmonogramem, a ich zakończenie planujemy w sierpniu 2018 r. – mówi Jacek Karniewski z Zespołu Prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe.
      – Roboty realizowane są zgodnie z harmonogramem, a ich zakończenie planujemy w sierpniu 2018 r. – mówi Jacek Karniewski z Zespołu Prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe. Fot. Jarosław Myśliwski
09.01.2018

Pojadą stówą po wiadukcie

Z efektów przebudowy zadowoleni będą kolejarze, pasażerowie, piesi przechodzący pod wiaduktem, ale kierowcy już niekoniecznie. Remont przebiega bez zakłóceń, ale na jego koniec trzeba poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Do tej pory nie było żadnych poważnych niespodzianek, które opóźniłyby przebudowę wiaduktu nad ul. Częstochowską w Tarnowskich Górach i nic na to nie wskazuje, by budowlańcy natrafili na jakieś kolizje z nienaniesionymi na plany instalacjami czy inne…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 2/2018 z 09.01.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.