•  Tarnogórski escape room nawiązywał do historii gwarków. Na razie jednak jest zamknięty.
     Tarnogórski escape room nawiązywał do historii gwarków. Na razie jednak jest zamknięty. Fot. Agnieszka Reczkin
03.02.2019

Pokoje ucieczek zamknięte

Prowadzący escape room w Tarnowskich Górach przy ul. Cebuli zdecydował się go zamknąć. Nieoficjalnie – z powodu kontroli inspektorów nadzoru budowlanego.

Pokoje ucieczek kontrolowano po tragicznym pożarze w jednym z nich w Koszalinie. Zginęło wtedy 5 nastolatek. Na pierwszy ogień poszła kontrola strażaków. Przy ul. Cebuli działały 2 pokoje ucieczek. Strażacka kontrola wykazała, że pod względem zachowania zasad bezpieczeństwa i zapewnienia…


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2019 z 05.02.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.