•  Zdjęcie poglądowe
     Zdjęcie poglądowe Fot. Pixabay
13.03.2018

Policja namierzyła karetkę

Policja wykryła, jaka karetka pogotowia uczestniczyła w opisanej przez nas kolizji, do której doszło 21 lutego około godziny 12 na ulicy Wyszyńskiego, w Tarnowskich Górach.

Przypomnijmy, że o sprawie poinformował nas czytelnik. Karetką, która nie jechała na sygnale, uderzyła w tył seata ibizy z dużą siłą, po czym kierowca wysiadł z auta i zaczął krzyczeć, że nic nie zrobił, nie pytając, czy się coś komuś stało, odjechał jak gdyby nigdy nic. Poszkodowaną była kobieta, podobno w zaawansowanej ciąży.

Mł. asp. Damian Ciecierski, rzecznik tarnogórskiej policji mówi, że wiadomo już, która to karetka uczestniczyła w zdarzeniu. Policja zna również dane personalne podejrzanego o spowodowanie kolizji. Sprawy jednakże zakończyć póki co nie można. To dlatego, że kierowca ambulansu przebywa za granicą. Nie można więc go przesłuchać, a zatem poznać jego wersji wydarzeń. Policjant zapowiada, że sprawa zostanie zakończona gdy tylko będzie można uzyskać wyjaśnienia podejrzanego o spowodowanie zdarzenia.

(CR)


Artykuł ukazał się w GWARKU 11/2018 z 13.03.2018

komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.