•  Policja poszukuje Anieli Obcowskiej. Kobieta wyszła z domu do przychodni lekarskiej i nie wróciła
     Policja poszukuje Anieli Obcowskiej. Kobieta wyszła z domu do przychodni lekarskiej i nie wróciła
06.06.2019

Policja poszukuje zaginionej

Tarnogórscy policjanci poszukują zaginionej Anieli Obcowskiej. 64-latka we wtorek, 4 czerwca wyszła z przychodni lekarskiej i do tej chwili nie powróciła do domu.

Aniela Obcowska, około godz. 15 wyszła z domu do przychodni lekarskiej  przy ul. Piłsudskiego. Rysopis zaginionej: sylwetka otyła,  ciemne, brązowe włosy (mogą być spięte), ciemne oczy. Wszystkie osoby posiadające informacje o zaginionej, proszone są o kontakt pod nr 112 z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach, nr tel. 32-39 35-255.


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.