•  Ruch Radzionków odzyskał część skradzionych rzeczy.
     Ruch Radzionków odzyskał część skradzionych rzeczy. Fot. Zygmunt Taul
03.08.2018

Policja zatrzymała 20-latka, który okradł Ruch Radzionków

Zatrzymany bytomianin ukradł sprzęt sportowy i odzież wartą kilkanaście tysięcy złotych. Część rzeczy odzyskano.

Do kontenera znajdującego się na byłym stadionie Ruchu Radzionków włamano się pod koniec lipca. Łupem złodzieja padły piłki, torby sportowe, 180 par getrów i nowy komplet strojów do sparingów.

Po kilku dniach policjanci ustalili, kto jest włamywaczem. 20-letniego mieszkańca Bytomia zatrzymano w czwartek, 2 sierpnia. W jego mieszkaniu znaleziono część przedmiotów pochodzących z włamania. Złodziejowi grozi do 10 lat więzienia. (esp) 


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.