• Do niedzieli trwa policyjna akcja "Bezpieczny weekend".
    Do niedzieli trwa policyjna akcja "Bezpieczny weekend". Fot. Archiwum policji
11.11.2017

Policjanci kontrolują kierowców i pieszych

Do jutra, 12 listopada, do godz. 22 potrwa policyjna akcja “Bezpieczny weekend”. Na drogach i w okolicach przejść dla pieszych można się spodziewać więcej patroli.

Policjanci sprawdzają trzeźwość kierowców, czy oni i pasażerowie mają zapięte pasy bezpieczeństwa, ale też stan techniczny samochodów. - Nie ma taryfy ulgowej dla piratów drogowych nie przestrzegających ograniczeń prędkości czy wyprzedzających "na trzeciego" - ostrzegają mundurowi.

Natomiast co do pieszych, policjanci zwracają uwagę, czy nie przechodzą przez jezdnię w niedozwolonych miejscach, czy na przykład na czerwonym świetle. Z drugiej strony z mandatami muszą się liczyć kierowcy, którzy utrudniają życie przechodniom.

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.