•  
      Fot. Archiwum policji
08.02.2019

Policjanci wyważyli drzwi, żeby ratować kobietę

Z bytomskimi policjantami skontaktowała się kobieta zaniepokojona stanem zdrowia sąsiadki.

Powiedziała, że nie widziała samotnej starszej pani od dwóch dni, nie ma z nią kontaktu, nie otwiera drzwi, a tymczasem w mieszkaniu świeci się światło, włączony jest telewizor. Na miejsce pojechali st. post. Mateusz Grudzień i st. post. Łukasz Tara. Zapukali do drzwi i usłyszeli niepokojące odgłosy, świadczące, że ktoś potrzebuje pomocy. Od razu wyważyli drzwi i weszli do środka.

96-letnia kobieta leżała na podłodze i po chwili straciła przytomność. Policjanci udzielili jej pierwszej pomocy i wezwali pogotowie ratunkowe. Seniorkę przewieziono do szpitala. Niestety po kilku godzinach zmarła. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.