07.11.2019

Polowanie na jelenia

100 tysięcy złotych to kupa kasy. Tyle kary zapłacić, to ja dziękuję. No, ale nie mam ani lokalu, w którym stoi machina do hazardu, ani samej machiny, więc z tej mańki raczej nic mi nie grozi. Grożą mi natomiast mandaty za rozmaite wykroczenia, które, jako że aniołem nie jestem, od czasu do czasu popełniam.

Rok temu zapłaciłem stówkę za przekroczenie prędkości na drodze w Brzezinach Śląskich. Miły, młody pan policjant powiedział mi wtedy, że ograniczenie jest w tym miejscu, bo przy drodze nie ma chodnika. W polemicznym zapędzie odrzekłem, że owszem, ale i ludzi nie…


Artykuł ukazał się w GWARKU 43/2019 z 29.10.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.