•  Potrzebne są dobre karmy, żwirek, legowiska.
     Potrzebne są dobre karmy, żwirek, legowiska. Fot. Archiwum stowarzyszenia
13.02.2020

Pomoc dla Kocimiętki

Do 29 lutego w Tarnogórskim Centrum Kultury trwa zbiórka dla Stowarzyszenia Pomocy Bezdomnym Zwierzętom “Kocimiętka”.

Lista potrzeb jest długa. Po pierwsze karmy suche i mokre, zwykłe i weterynaryjne. Organizatorzy zaznaczają, żeby nie były to jednak najtańsze, marketowe karmy, które nie są wartościowym pożywieniem. Mile widziane karmy Perfekt Fit, Purian One, Lams.

Można też przynosić mleko dla kociąt i kotek karmiących, żwirek drobny, zbrylający, tabletki na odrobaczenie, preparaty na pchły, suplementy dla kotów, zabawki, drapaki, kuwety, transportery, legowiska, podkłady, płyny do dezynfekcji oraz mycia podłóg, mydła przeciwbakteryjne. Rzeczy można zostawiać na recepcji TCK, od pn. do pt. w godz. 8 do 20.

(aj)


Artykuł ukazał się w GWARKU 6/2020 z 11.02.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.