22.05.2018

Pompa ciepła dla komendy

Ponad 22 tys. zł przekaże Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach policji. To dofinansowanie na modernizację źródła ciepła dla potrzeb ciepłej wody użytkowej w budynku Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach.

– Obecnie pod umywalkami w komendzie są zamontowane elektryczne podgrzewacze przepływowe – mówi mł. asp. Damian Ciecierski, rzecznik tarnogórskiej policji. W łazienkach są zamontowane bojlery. Urządzenia te ma zastąpić powietrzna pompa ciepła, a w całej komendzie zamontowana instalacja do ciepłej wody użytkowej.

Zakładany efekt ekologiczny to zmniejszenie emisji zanieczyszczeń pyłowo-gazowych do atmosfery. (mir)


Artykuł ukazał się w GWARKU 20/2018 z 22.05.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.