•  Oba zespoły miały po kilka sytuacji bramkowych.
     Oba zespoły miały po kilka sytuacji bramkowych. Fot. Krzysztof Garczarczyk
10.09.2019

Poprzeczka uratowała Polonię Bytom

Gdyby nie poprzeczka, Polonia Bytom przegrałaby wtorkowy mecz z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Już w doliczonym czasie gry, w ostatniej akcji meczu Kamil Bętkowski huknął jak z armaty, ale zmierzająca w róg bramki piłka w ostatniej chwili odbiła się od poprzeczki i wyszła w pole.

Właśnie końcówka spotkania, zakończonego wynikiem 1:1 (1:1), była najciekawsza i najbardziej emocjonująca. W ostatnich minutach piłkarze Gwarka mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale szczęście wyraźnie sprzyjało bytomianom.

III-ligowy mecz na stadionie przy ul. Wojska Polskiego, rozegrany w ramach VI kolejki, długimi fragmentami był wyrównany, a oba zespoły miały po kilka sytuacji bramkowych. Tarnogórzanie wyszli na prowadzenie w 11. minucie, gdy celnym strzałem popisał się Sebastian Pączko. Goście wyrównali w 34. min za sprawą trafienia Norberta Radkiewicza. (K)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.