•  
      Fot. Agnieszka Reczkin
10.06.2019

Porażony prądem w parku Strzeleckim

Zawodnicy najczęściej zapominają o swoim bezpieczeństwie – mówili sędziowie na jednym z punktów II Tarnogórskich Zawodów z Pierwszej Pomocy dla uczniów tarnogórskich szkół.

Zawody odbyły się 30 maja. Zorganizował je Harcerski Klub Ratowniczy działający przy Hufcu ZHP Ziemi Tarnogórskiej. Była część teoretyczna i praktyczna. W różnych punktach miasta na uczestników czekały pozoracje ratownicze. Przygotowali je harcerze i druhowie z OSP Repty Śląskie.

Zawodnicy musieli sobie…


Artykuł ukazał się w GWARKU 23/2019 z 11.06.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.