•  Kierowcy porzucają samochody, która zwykle nadają się tylko na złom.
     Kierowcy porzucają samochody, która zwykle nadają się tylko na złom. Fot. Archiwum Gwarka
26.10.2019

Porzucają wraki

24 samochody porzucone przez właścicieli na drogach powiatowych od ponad 3 miesięcy czekają na odbiór. Po tym okresie powiat występuje do sądu o orzeczenie przepadku mienia. Niestety na autach nie zarabia – kierowcy porzucają pojazdy, które nadają się do złomowania, a nie na licytację.

Porzucone na drogach powiatowych samochody trafiają obecnie na bezpłatny parking strzeżony przy siedzibie Zarządu Dróg Powiatowych. Ale był okres, w którym powiat wynajmował parking przy ul. Włoskiej w Tarnowskich Górach i słono za niego płacił. – 1 kwietnia 2017 roku podpisano…


Artykuł ukazał się w GWARKU 43/2019 z 29.10.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.