06.11.2018

Posłanka Dziuk, ostrzega, czy grozi?

- Zalecam nie wymyślać tematów i problemów, których nie ma. (...) Nie pozwolę szargać mojego dobrego imienia jako człowieka i posła. Przez 3 lata niektórzy już się przekonali - pisze Barbara Dziuk, pytana przez nas o odpowiedzialność za słowo. Posłanka z Tarnowskich Gór powieliła na Twitterze nieprawdziwą wieść o śmierci znakomitego aktora Franciszka Pieczki.

29 października ogólnopolska gazeta "Fakt" podała, że na Twitterze tarnogórzanki Barbary Dziuk, posła na Sejm z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, ukazał się wpis następującej treści: "Zmarł Franiszek Pieczka. Aktor "Rancza" miał 85 lat". Autorka podała "news" powołując…


Artykuł ukazał się w GWARKU 44/2018 z 06.11.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.