11.04.2018

Poszukiwana i jej dzieci odnalezieni. Wszyscy są cali i zdrowi

Znalazła się zaginiona 9 kwietnia 24-latka z Nakła Śląskiego i dwójka jej dzieci. Poszukiwało ich 120 osób, policjanci z Tarnowskich Gór i Katowic oraz strażacy. Matce i dzieciom nic się nie stało. Policja znalazła ich w Bytomiu, w mieszkaniu znajomego.

Sabina wyszła z domu 9 kwietnia. Gdy nie wróciła, rodzina zdecydowała się zawiadomić policję. 10 kwietnia przed wieczorem wszczęto poszukiwania kobiety i jej dzieci: 3-letniej Nadii i 11-miesięcznego Fabiana. Jak informuje Damian Ciecierski, rzecznik tarnogórskiej policji, szukano ich przede wszystkim w okolicy Nakła Śląskiego. W poszukiwaniach brali udział policjanci oraz strażacy. Oprócz tego funkcjonariusze służby kryminalnej szukali zaginionej w miejscach ewentualnego pobytu, u znajomych itp. Sprawdzane były także wszystkie informacje, które mogły pomóc w odnalezieniu kobiety i dzieci. 

Zaginiona znalazła się dziś, w środę 11 kwietnia. Jak informuje policja, ojciec Sabiny znalazł w domu korespondencję, z bytomskim adresem, pod którym mogła przebywać. Do Bytomia natychmiast pojechali policjanci. Kobieta i jej dzieci byli tam cali i zdrowi. Mieszkanie należy do znajomego kobiety. Jak podaje policja, powodem jej decyzji o opuszczeniu domu rodzinnego były kłopoty osobiste. (CR)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.