•  Piotr Boszko.
     Piotr Boszko. Fot. Archiwum policji
04.01.2019

Poszukiwany przestępca

Policjanci z Piekar Śląskich poszukują Piotra Boszko, nazwisko rodowe: Robok. 58-latek jest poszukiwany listem gończym wydanym przez sąd.

Mężczyzna został skazany za przestępstwa zawarte m.in. w art. 200 kk, związane z seksualnym wykorzystywaniem małoletniego. Czeka go ponad 5-letni pobyt w więzieniu.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Piekarach Śląskich: tel. 32-39-36-200 lub z najbliższą jednostką policji. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.