08.03.2018

Potrącenia pieszej i rowerzysty

W Radzionkowie jadąca skodą kobieta potrąciła na pasach 19-latkę. W Tarnowskich Górach przy hali targowej „spotkanie” ze skodą miał 75-latek.

Do obu zdarzeń doszło w środę, 7 marca. Po godz. 18 przez przejście dla pieszych na ul. Kużaja w Radzionkowie przechodziła 19-letnia piekarzanka. Wjechała w nią skoda, za kierownicą której siedziała 35-latka. Piesza z obrażeniami głowy trafiła do szpitala.

Natomiast po godz. 8 na ul. Piłsudskiego, koło tarnogórskiej hali targowej, podczas wyprzedzania 48-letni kierowca skody fabii potrącił 75-letniego rowerzystę. Obaj mężczyźni to tarnogórzanie. Rowerzyście nic poważnego się nie stało. Kierowca dostał mandat. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.