12.06.2018

Potrącenia pieszych

8 czerwca na przejściu dla pieszych przez ul. Opolską w Tarnowskich Górach została potrącona kobieta. Niestety, w kolejnych dniach w powiecie doszło do kolejnych takich zdarzeń.

Wieczorem, 10 czerwca w Ziemięciach na ul. Mikulczyckiej został potracony pieszy, który poruszał się prawą strona jezdni. Mężczyzna wpadł do rowu. Kierowca nie zatrzymał się i nie pomógł pieszemu.

11 czerwca na ul. Pyskowickiej w Tarnowskich Górach 53-letni kierowca volkswagena podczas manewru cofania potrącił przechodzącego za samochodem 38-letniego tarnogórzanina. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. (aj) 

Zdarzenie na ul. Opolskiej  - filmik pojawił się na profilu na Facebooku Jak oni jeżdżą w TG - potrącona na pasach


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.