11.07.2018

Potrącenia rowerzystów. Jeden przewoził 4-latkę

W Radzionkowie kierowca opla potrącił rowerzystę, który przewoził 4-latkę. W Bytomiu rowerzysta ucierpiał w zderzeniu z renault prowadzonym przez mieszkańca Zbrosławic.

Do pierwszego zdarzenia doszło we wtorek, 10 lipca po godz. 9 przy ul. Pod Lipami w okolicy marketu Biedronka. Jak informuje mł. asp. Damian Ciecierski, rzecznik tarnogórskiej policji, kierowca opla nie udzielił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście, który był na przejeździe dla rowerów. Mężczyzna przewoził 4-letnią dziewczynkę. Na szczęście małej nic się nie stało, tylko się wystraszyła. Rowerzysta miał otarcia naskórka. Kierowca opla był trzeźwy, został ukarany mandatem.

Dzień wcześniej, wieczorem przy skrzyżowaniu ul. Przyjemnej z Ptakowicką w Bytomiu jadący renaultem 21-letni mieszkaniec Zbrosławic prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa 38-letniemu rowerzyście. Bytomianin doznał urazu nogi. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.