11.02.2019

Potrącił dwie osoby i uciekł

Jadący vw polo potrącił 69-latka i 13-latkę, po czym odjechał. Trwają jego poszukiwania.

Do wypadku doszło w sobotę, 9 lutego, przed godz. 18 na przejściu dla pieszych na ul. Bytomskiej w Piekarach Śląskich, koło bazyliki. Jest tam sygnalizacja świetlna.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca vw jechał od strony Świerklańca i wjechał na pasy na czerwonym świetle. Potrącił dwie osoby i uciekł. Policjanci znaleźli porzucony samochód, trwają poszukiwania kierowcy.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc z odnalezieniu sprawcy, proszone są o kontakt z policją – tel. 32-39-36-200 lub 112. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.