•  Ostatnio zdarza się coraz więcej potrąceń na przejściach dla pieszych.
     Ostatnio zdarza się coraz więcej potrąceń na przejściach dla pieszych. Fot. Archiwum
22.11.2017

Potrącona na pasach. Jej stan jest ciężki

Dziś rano 43-letnia tarnogórzanka przechodziła przez przejście dla pieszych. Potrącił ją kierowca volkswagena. Piesza trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Do wypadku doszło 22 listopada, po godz. 6 na ul. Zagórskiej w Tarnowskich Górach. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 43-latka przechodziła przez pasy od strony Tesco, prawdopodobnie wysiadła z autobusu. Przeszła już oś jezdni, kiedy uderzył w nią jadący w kierunku Strzybnicy vw, prowadzony przez 37-latka z Miasteczka Śląskiego. Mężczyzna był trzeźwy. Kobieta doznała poważnych obrażeń.

To kolejne potrącenie pieszego w ostatnim czasie. W poniedziałek doszło do nich w Zbrosławicach i Piekarach Śląskich, o czym pisaliśmy, a także na ul. Strzelców Bytomskich w Suchej Górze. Tam 34-latek prawdopodobnie nie ustąpił mężczyźnie pierwszeństwa na pasach. 66-letni pieszy z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierowca miał zakaz prowadzenia pojazdów. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.