07.11.2018

Potrącony 82-latek

Repty Śląskie. Wczoraj rano, 6 listopada peugeot potrącił 82-latka.

Do wypadku doszło w pobliżu przystanku autobusowego i skrzyżowania ul. Skowronków i Gliwickiej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 82-latek przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Potrącił go peugeot, za kierownicą którego siedziała 36-latka z Katowic.

Po potrąceniu starszy pan nie był w stanie sam wstać. Pierwszej pomocy udzielili mu strażacy. Później zajęli się nim ratownicy pogotowia i zdecydowali o przewiezieniu rannego do piekarskiej „Urazówki”. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.