•  Na ul. Miedzianej obowiązuje ograniczenie prędkości. Jednak pod
     Na ul. Miedzianej obowiązuje ograniczenie prędkości. Jednak pod Zdjęcia: Agnieszka Reczkin
29.12.2018

Potrącony kot, czyli skutki skrótu przez Miedzianą

Przed świętami mieszkańcy ul. Miedzianej w Starych Tarnowicach odetchnęli z ulgą. Otwarto równoległy fragment ulicy Repeckiej i skończył się problem z intensywnym ruchem samochodowym na ich drodze. Jednak w nowym roku prace związane z budową sieci cieplnej będą dalej prowadzone.

W związku z budową sieci zamknięto fragment ul. Repeckiej od skrzyżowania z ul. Niedziałkowskiego. Poprowadzono objazdy przez ul. Gliwicką i Ptakowice. Jednak dla wielu kierowców to było za daleko i skracali sobie drogę, jadąc równoległą ul. Miedzianą. Tyle że droga w…


Artykuł ukazał się w GWARKU 1/2019 z 31.12.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.