12.09.2017

Potrącony pijany 57-latek

Wczoraj po godz. 20 na ul. Gliwickiej w Tarnowskich Górach jadąca lexusem kobieta potrąciła pieszego. Mężczyzna prawdopodobnie wtargnął na jezdnię.

Do zdarzenia doszło ok. 700 m przed skrzyżowaniem ul. Gliwickiej z ul. Witosa (jadąc od Tarnowskich Gór), nie było tam przejścia dla pieszych. Lexusa prowadziła 66-letnia tarnogórzanka. Pod koła samochodu wpadł 57-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna doznał m.in. urazu głowy. Trafił do piekarskiej „Urazówki”.

Policjanci przeprowadzili badanie trzeźwości potrąconego. Miał ponad 2 prom. alkoholu we krwi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wtargnął na jezdnię.

(esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.