•  
      Fot. Archwium policji
19.03.2020

Poważny wypadek na DW 908. Droga zablokowana

Dziś po godz. 9 na DW 908, między Tarnowskimi Górami a Miasteczkiem Śląskim, w okolicy zjazdu nad zalew, zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka.

[AKTUALIZACJA]

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca forda focusa, 38-latek z powiatu tarnogórskiego, jechał od strony Miasteczka Śląskiego w kierunku Tarnowskich Gór. Z nieustalonych przyczyn zjechał do krawędzi jezdni, otarł się o jadące z naprzeciwka ciężarowe volvo, stracił panowanie nad autem i zderzył się czołowo z vw amarokiem. Został ciężko ranny. Do szpitala trafili też 43-letni kierowca vw, mieszkaniec powiatu tarnogórskiego i jego 52-letni pasażer.

Objazdy poprowadzono DW 912 i DK 78.

 ***

W wypadku ranne zostały 3 osoby, jedna była zakleszczona w samochodzie, wyciągnęli ja strażacy. W stanie ciężkim jest mężczyzna, który jechał fordem focusem - ma go zabrać Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Kolejni dwaj ranni to podróżujący volkswagenem amarokiem. Poważniejszych obrażeń nie odniósł kierowca ciężarowego volvo.

Droga jest zablokowana. Kierowcy muszą się liczyć ze sporymi utrudnieniami, policja wyznacza objazdy. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.