05.03.2019

Poważny wypadek w Kaletach. Utrudnienia w ruchu

Po godz. 14 doszło do poważnego wypadku w Kaletach na ul. Tarnogórskiej. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety wypadek okazał się śmiertelny.

Zderzyły się skoda octavia i ciężarowe volvo przewożące złom. Ze wstępnych informacji policji wynika, że w wypadku zginęła jedna osoba. Do sprawy wrócimy.

W tej chwili droga DW 908 jest nieprzejezdna. Od strony Tarnowskich Gór objazdy są już na wysokości Miasteczka Śląskiego. Z przeciwnego kierunku – ul. Koszęcińską. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia w ruchu, ale może to być kilka godzin. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.