06.10.2016

Powiało i powaliło drzewa

4 i 5 października strażacy wiele razy odbierali interwencje o pochylonych drzewach i nadłamanych konarach. Niektóre zagrażały bezpieczeństwu ruchu.

Wietrzne dni od razu odbijają się w strażackiej statystyce. We wtorek wozy wyjeżdżały siedmiokrotnie - usuwano powalone drzewa i konary w Tarnowskich Górach, Orzechu, Połomii, Wojsce i Wieszowie. W środę zanotowano wyjazdy do powalonych i nadłamanych konarów drzew w Tworogu, Tarnowskich Górach, Boruszowicach i Radzionkowie. Na szczęście nie były to żadne poważniejsze interwencje. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.