•  Jedną z kontroli ma przeprowadzić komisja rewizyjna, której przewodniczy Józef Korpak.
     Jedną z kontroli ma przeprowadzić komisja rewizyjna, której przewodniczy Józef Korpak. Fot. Elżbieta Kulińska
05.12.2017

Powiat żąda zwrotu pieniędzy

Powiat będzie musiał oddać nienależnie pobraną subwencję oświatową. Chodzi o kilka milionów złotych. Władze powiatu chcą dociec, jak doszło do tej pomyłki. Żądają też zwrotu pieniędzy od placówek oświatowych, między innymi od młodzieżowego ośrodka wychowawczego w Kaletach.

Kontrole mają być dwie. Jedną zamierza przeprowadzić rada powiatu, a konkretnie komisja rewizyjna, której przewodniczy Józef Korpak. Na początku przyszłego roku komisja ma się zająć wyjaśnieniem, jak to się stało, że wyliczono za wysoką subwencję na oświatę. Komisja zbada 7 lat,…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 48/2017 z 05.12.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.