•  Jedno z graffiti przygotowanych przez stowarzyszenie w ramach programu "Decydujesz, pomagamy". Powstało przy Szkole Podstawowej w Żyglinie.
     Jedno z graffiti przygotowanych przez stowarzyszenie w ramach programu "Decydujesz, pomagamy". Powstało przy Szkole Podstawowej w Żyglinie. Fot. Archiwum stowarzyszenia
23.01.2020

Powstaje integracyjna liga petanque

Integracyjna Tarnogórska Liga Petanque – to nowy pomysł Auxilium, stowarzyszenia z Miasteczka Śląskiego, które pomaga dzieciom z zespołem Aspergera. Zapisy już trwają.

– W petanque może grać każdy, bez względu na wiek, płeć, ograniczenia fizyczne, niepełnosprawność – mówi Tomasz Ciesielski, prezes stowarzyszenia Auxilium. Rozgrywki mają ruszyć w kwietniu. Drużyny, składających się z 3 do 5 osób mogą się już zapisywać pod adresem mailowym:…


Artykuł ukazał się w GWARKU 4/2020 z 28.01.2020

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.