•   Wzdłuż drogi powstanie chodnik i ścieżka rowerowa. Wycięte zostaną drzewa.
      Wzdłuż drogi powstanie chodnik i ścieżka rowerowa. Wycięte zostaną drzewa. Fot. Elżbieta Kulińska
11.04.2018

Powstanie ścieżka, wytną drzewa

Wzdłuż ulicy Knosały w Radzionkowie powstanie w końcu chodnik oraz ścieżka rowerowa. Droga należy do powiatu tarnogórskiego, ale budowy chce się podjąć gmina Radzionków. Trzeba będzie wyciąć drzewa wzdłuż ulicy.

Droga łącząca Radzionków z Tarnowskimi Górami jest dosyć ruchliwa, a samochody jeżdżą tamtędy z dużą prędkością. Piesi i rowerzyści muszą bardzo uważać, by nie wpaść pod auto. O tym, że ze względów bezpieczeństwa należałoby wybudować chodnik wzdłuż ulicy Knosały, wiadomo więc…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 15/2018 z 10.04.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.