12.09.2018

​Praca na tymczasem

Nie wszyscy chcą pracować w pełnym wymiarze godzin, ale też nie wszyscy pracodawcy chcą pracowników “na godziny”, na określony czas, na sezon. I po to, by takie sprawy załatwić powstały agencje pracy.

Piotr Bilik jest studentem. Praca na etat nie jest dla niego. Wiadomo, zajęcia, sesje egzaminacyjne, trudno wpasować się w rytm wyznaczany dla pracowników. Ale Piotr pracuje. Pracuje, kiedy ma czas, gdy nie musi siedzieć w bibliotece, zdawać egzaminów itd. Pracuje w…


Artykuł ukazał się w GWARKU 36/2018 z 11.09.2018

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.