• Prezes Andrzej Pilot odbiera Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji.
    Prezes Andrzej Pilot odbiera Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji. Fot. Archiwum
25.01.2016

Prezes z laurem

Andrzej Pilot, prezes ‎Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach został uhonorowany Laurem Umiejętności i Kompetencji w kategorii “Pro Publico Bono”. Nagrodę przyznaje Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

Złoty laur nadano prezesowi Pilotowi za sprawne kierowanie instytucją finansującą przedsięwzięcia z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej, racjonalne gospodarowanie środkami publicznymi w celu finansowania istotnych dla województwa i jego mieszkańców przedsięwzięć ekologicznych, dobrą współpracę ze środowiskiem przedsiębiorców oraz instytucjami samorządu gospodarczego. — Cieszę się, że wśród tak szacownego grona laureatów jest miejsce dla osób zajmujących się ochroną środowiska. To także podkreślenie wagi ekologii w naszym życiu oraz wyzwań w tej dziedzinie, jakie stoją przed nami — komentuje laureat.

Laury Umiejętności i Kompetencji przyznawane są za działalność w dziedzinie gospodarki, nauki i kultury. Historia Laurów sięga roku 1992, kiedy działacze samorządu gospodarczego – skupieni w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach – wystąpili z inicjatywą dziękowania ludziom nieprzeciętnym, wyróżniającym się firmom, organizacjom i instytucjom, które aktywnie i skutecznie włączyły się w proces tworzenia gospodarki rynkowej, jej restrukturyzacji oraz dostosowania do standardów europejskich.

(mir)

Treści zawarte w publikacji nie stanowią oficjalnego stanowiska organów Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.