• Taki obrazek podczas piłkarskiego meczu do rzadkości nie należy.
    Taki obrazek podczas piłkarskiego meczu do rzadkości nie należy. Fot. Archiwum
20.04.2017

Problem natury fizjologicznej

– Ludzie wychodzą z psami w okolice ogródków działkowych, potem kosimy trawę i mamy niespodzianki – denerwują się mieszkańcy osiedla Wieczorka w Piekarach Śląskich. Innym przeszkadzają sikający “pod płotem” piłkarze, kibice i budowlańcy.

– Musimy sprzątać po mieszkańcach, którzy spacerują z psami przy działkach. Kiedyś zwróciłem jednemu panu uwagę i usłyszałem mało cenzuralną odpowiedź – mówił piekarzanin na spotkaniu z władzami miasta w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 9 na os. Wieczorka. Ten sam problem jest…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 17/2017 z 25.04.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.