08.07.2019

Próbowała gasić pożar. Trafiła do szpitala

W niedzielę wybuchł pożar w piwnicy budynku przy Rynku w Miasteczku Śląskim. Próbowali go gasić pracownica sklepu i jeden z mieszkańców. Bezskutecznie.

Kobieta źle się poczuła i została zabrana do szpitala. Pozostali pracownicy sklepu wyszli na zewnątrz, ewakuowano mieszkańców mieszkania na piętrze – dwoje dorosłych i dwoje dzieci.

Okazało się, że paliły się kartony przy zsypie na węgiel. Pożar ugasili strażacy. Prawdopodobnie ktoś zaprószył ogień. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.