• W ubiegłorocznej edycji budżetu partycypacyjnego wygrał projekt remontu drogi łączącej ul. Opolską i Okrzei. Jednak pieniędzy starczyło tylko na jej fragment. Tak samo niedoszacowane mogą się okazać niektóre teraz zgłoszone projekty.
    W ubiegłorocznej edycji budżetu partycypacyjnego wygrał projekt remontu drogi łączącej ul. Opolską i Okrzei. Jednak pieniędzy starczyło tylko na jej fragment. Tak samo niedoszacowane mogą się okazać niektóre teraz zgłoszone projekty. Fot. Agnieszka Reczkin
22.09.2019

Procedury górą. Budżet obywatelski tylko w sieci

Ruszyło głosowanie nad projektami zgłoszonymi do budżetu obywatelskiego. Można głosować tylko w internecie, należy też podać adres mailowy. - To ogranicza możliwości głosowania – mówią mieszkańcy.

– Przy głosowaniu nad powiatowym budżetem partycypacyjnym wymagana jest coraz większa liczba danych. Adres pocztowy, PESEL, a teraz jeszcze adres mailowy. Problem w tym, że nie wszyscy taki adres mają. Dlaczego głos trzeba potwierdzać przez link aktywacyjny przesyłany pocztą mailową? Nie…


Artykuł ukazał się w GWARKU 38/2019 z 24.09.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.