• Fot. Jarosław Myśliwski
12.09.2017

Przebłysk zatrzymany w kadrze

Do 30 września w kościele Zbawiciela na tarnogórskim rynku można oglądać wystawę tarnogórskich fotografików. Została zorganizowana przez Tarnogórskie Centrum Kultury w ramach towarzyszącego Gwarkom od kilku lat cyklu “Art.eria.tg”.

– Przygotowując się do jubileuszu TCK, zauważyliśmy, że to, co łączy je z poprzednikiem, Domem Kultury Kolejarz, to zajęcia fotograficzne. Stąd wybór tematu tegorocznej wystawy – powiedziała podczas wernisażu Marta Burian, pomysłodawczyni przedsięwzięcia.

Wystawa pokazuje prace mistrzów i uczniów, to okazja do ponownego spotkania oraz wspomnień. W kościele Zbawiciela zobaczymy prace Bartka Barczyka, Sławomira Jodłowskiego, Józefa Szymury, Stanisława Taraska, Adama Walanusa, Edwarda Wyżgoła i Bartka Zylli.

W celu zwiedzenia wystawy należy kontaktować się z parafią: tel. 609-800-827, e-mail: parafia.zbawiciela@gmail.com. (mir)


Artykuł ukazał się w GWARKU 36/2017 z 12.09.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.