24.01.2020

Przechodził obok warsztatu i postanowił go okraść

Tarnogórscy policjanci zatrzymali 34-latka, który z warsztatu samochodowego ukradł  radia i komplety kół.

Do zdarzenia doszło w minionym roku. 34-letni tarnogórzanin powiedział policjantom, że przechodził obok warsztatu i pomyślał, że na pewno znajdzie w nim rzeczy, które później sprzeda. Był wtedy pijany. Wszedł do warsztatu, wyciągnął trzy radia z samochodów, które czekały na naprawę, przez płot przerzucił jeszcze cztery felgi stalowe i komplet kół na felgach aluminiowych.

Złodziej niedawno wpadł w ręce policjantów. Prokurator zastosował wobec sprawcy 6-miesięczne ograniczenie wolności, musiał także naprawić wyrządzoną szkodę. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.