•  
      Fot. Jacek Tarski
06.09.2019

Przedszkole wciąż zamknięte

Wciąż zamknięte jest Przedszkole nr 22 na os. Przyjaźń w Tarnowskich Górach. Nie wiadomo, jak długo potrwa remont po zalaniu.

Przypomnijmy, że remontowano dach przedszkola. Kilka dni przed rozpoczęciem roku szkolnego po intensywnych opadach deszczu zalało wnętrze budynku. Najmłodsze dzieci mają zajęcia w Przedszkolu nr 20, starsze – w Szkole Podstawowej nr 15. Nie wiadomo, jak długo potrwa to tymczasowe rozwiązanie.

- W tej chwili nie jesteśmy w stanie powiedzieć, jak długo potrwa remont wewnątrz budynku – mówi zastępca burmistrza Jolanta Tuszyńska. Na szczęście zakończyły się już prace na dachu i nic nie przecieka. Teraz trzeba jednak oszacować, jakie są straty i jakie prace wykonać, żeby dzieci i pracownicy mogli bezpiecznie wrócić do przedszkola. Do tego potrzebna jest opinia rzeczoznawcy. Problem w tym, że trudno go załatwić „od ręki”.

Kiedy będzie znana opinia rzeczoznawcy i uda się znaleźć wykonawcę prac, można będzie w przybliżeniu powiedzieć, jak długo potrwa remont przedszkola po zalaniu. (esp)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.