•  Janina Perz odbiera zaświadczenie o zdobyciu mandatu radnej z rąk Piotra Kotarskiego, przewodniczącego miejskiej komisji wyborczej.
  •  Janina Perz odbiera zaświadczenie o zdobyciu mandatu radnej z rąk Piotra Kotarskiego, przewodniczącego miejskiej komisji wyborczej. Fot. Jarosław Myśliwski
  29.11.2018

  Przewodnicząca Perz

  Janina Perz została przewodniczącą Rady Miejskiej w Kaletach. Nad jej wyborem zawahała się tylko jedna osoba.

  Po chwili było widać, że dla nowej przewodniczącej prowadzenie obrad to nie pierwszyzna. Miała okazję zdobyć doświadczenie jako wiceprzewodnicząca RM, tę funkcję pełniła w poprzedniej kadencji. Zastępcą Janiny Perz wybrano Alojzego Rupika.

  Podczas sesji, która odbyła się w czwartek, radni i burmistrz złożyli ślubowanie, wybrano członków komisji, a potem ustalono wynagrodzenie Klaudiusza Kandzi. Wynosi ono 10 180 zł brutto. (mir)


  Artykuł ukazał się w GWARKU 47/2018 z 27.11.2018

  komentarze
  „Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

  Wydawca:
  Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

  Adres redakcji:
  42-600 Tarnowskie Góry
  ul. Bytomska 3
  Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
  fax 32-285-37-03
  Poinformuj Gwarka

  Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

   

  Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.