•   Małżeństwo z wnuczką, klubową maskotką Iskry.
      Małżeństwo z wnuczką, klubową maskotką Iskry. Fot. Alicja Jurasz
06.12.2017

Przez lata z Iskrą Lasowice

Każdy rok upływa im pod dyktando piłki nożnej: mecze, treningi, sparingi, sprawy klubu i drużyny. Trudno sobie zresztą wyobrazić, jak funkcjonowałaby Iskra Lasowice, gdyby nie Ernest i Danuta Domogałowie. Małżeństwo w sprawy klubu jest zaangażowane całym sercem.

Jak opowiada pani Danuta, wszystko zaczęło się od trójki synów, którzy zaczęli grać w szeregach lasowickiej drużyny. Najmłodszy Tobiasz i średni Damian w trampkarzach, a najstarszy Łukasz w juniorach. – Jeździliśmy z nimi na mecze, spotykaliśmy się z…

Artykuł dostępny po wykupieniu dostępu do treści
Chcę wykupić dostęp do treści >>>


Artykuł ukazał się w GWARKU 48/2017 z 05.12.2017

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.