06.11.2017

Przyjaźni niepełnosprawnym

Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych wyłoniła firmy i instytucje z powiatu tarnogórskiego przyjazne osobom niepełnosprawnym. Spośród 21 wniosków, certyfikaty otrzymało 11 miejsc.

Przyjazne osobom niepełnosprawnym są firmy: Koral, Chemet, biurowiec Gliwicka 35, Optic Fit Zakład Optyczny, Hotel Opera, Park Wodny oraz Hala Sportowa w Tarnowskich Górach i dworzec autobusowy MZKP. Ponadto tytuł ten otrzymały także instytucje: Urząd Miejski w Tarnowskich Górach, Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku w Radzionkowie i Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie.

Wyłonione instytucje otrzymały specjalną etykietę i certyfikat z logo autorstwa Aleksandry Zagórskiej, uczennicy Zespołu Szkół Artystyczno-Projektowych w Tarnowskich Górach. (hm)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.