04.12.2018

Przyjechał do babci, wpadł na kradzieży

Tarnowskie Góry. W poniedziałek, 3 grudnia na ul. Górniczej 24-latek próbował ukraść dostawczego opla.

Jak informuje policja, pracownicy jednej z firm montowali światłowód internetowy. Przyjechali dostawczym oplem z przyczepką, na której był kabel. Kluczyki zostawili w stacyjce. Jeden z pracowników był na drabinie, drugi go asekurował. W pewnym momencie zauważyli, że do dostawczaka wszedł młody mężczyzna i go odpala. Od razu zareagowali. Wyciągnęli złodzieja z samochodu i zawiadomili policję.

Złodziejem okazał się 24-latek, który pracuje i mieszka z rodziną w Norwegii. Do Polski przyjechał w odwiedziny do babci. Nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego chciał ukraść opla. Trafił do policyjnego aresztu. 4 grudnia usłyszał zarzut usiłowania kradzieży. Grozi mu do 5 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.