•  Zielona ściana powstała dzięki zaangażowaniu i pracy Michała Sporonia i Kwiaciarni przy Krakowskiej 7.
     Zielona ściana powstała dzięki zaangażowaniu i pracy Michała Sporonia i Kwiaciarni przy Krakowskiej 7. Fot. Archiwum
07.06.2019

Przynieś kwiatki, dostaniesz frytki

Frytki za kwiatki - to kolejna akcja w ramach Zielonego TG. Do projektu dołączył Fajrant - zapiekanki tradycyjne, który ma propozycję dla smakoszy i miłośników zieleni w mieście.

Dziś, 7 czerwca w centrum miasta powstała zielona ściana - kolejne przedsięwzięcie w ramach akcji Zielone TG. Znajduje się przy ul. Krakowskiej 14 (wejście w ulicę Tylną) - obok nowej siedziby Fajrantu. Lokal oficjalnie będzie otwarty jutro.  Każdy, kto przyjdzie tu z kwiatkiem do powieszenia na bramie kamienicy, obok zielonej ściany, dostanie frytki gratis.

Ten społeczny projekt był możliwy do realizacji dzięki zaangażowaniu i pracy Michała Sporonia i Kwiaciarni przy Krakowskiej 7, która przekazał piękne kwiaty. 

(aj)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.