•  
      Fot. Archiwum policji
11.10.2018

Przyłożył kuzynce nóż do gardła

23-latek groził matce i kuzynce, że je zabije. Był pijany.

Do zdarzenia doszło w gminie Zbrosławice. Podczas awantury pijany 23-latek chwycił za nóż kuchenny i przyłożył go do gardła kuzynki. Powiedział kobietom, że wychodzi do sklepu, a kiedy z niego wróci, to je pozabija.

Kobiety natychmiast powiadomiły o wszystkim policję. Mundurowi zatrzymali mężczyznę, kiedy wracał ze sklepu do domu. Miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Noc spędził w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu 23-latka na 3 miesiące. Grozi mu do 2 lat więzienia. (esp)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.