•  Sklepowa ochrona ma ręce pełne roboty, bo kradzieży w marketach jest bardzo dużo.
     Sklepowa ochrona ma ręce pełne roboty, bo kradzieży w marketach jest bardzo dużo.
18.08.2019

Przyznał policjantowi, że jest zawodowym złodziejem

Od jakiegoś czasu, praktycznie w każdej, cotygodniowej kronice policyjnej, znajduje się wzmianka o sklepowej kradzieży. Wygląda na to, że jest to ostatnio prawdziwa plaga. Złodzieje nie są przy tym wybredni. Kradną wszystko, co im w ręce wpadnie, byle można to później bez problemu spieniężyć.

Podkom. Damian Ciecierski, rzecznik tarnogórskiej komendy słowa "plaga" używać nie chce. Potwierdza jednak, że zdarzeń, o których mowa, jest sporo, a spowodowane są przynajmniej kilkoma czynnikami. Jednym z nich jest zapewne to, że wyniesienie towaru ze sklepu…


Artykuł ukazał się w GWARKU 33/2019 z 20.08.2019

komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.