•  Wybieg wyposażono w przeszkody dla psów.
     Wybieg wyposażono w przeszkody dla psów. Fot. Jacek Tarski
23.10.2019

Psi raj, psi wybieg

Pierwszy w mieście, specjalny wybieg dla psów otwarto 23 października w Starych Tarnowicach na osiedlu “Przyjaźń”. Ogrodzony teren jest bezpieczny dla zwierząt i przechodniów. Wybieg wyposażono w przeszkody do pokonywania przez czworonogi.

Otwarcie wybiegu spotkało się z wielkim zainteresowaniem. Zobaczyć psi raj przyszło kilkudziesięcioro właścicieli ze swoimi pupilami. Słowom uznania nie było końca. Nie było też końca pytaniom, czy i kiedy podobne obiekty będą wybudowane w innych miejscach. Wiceburmistrz Tarnowskich Gór Piotr Skrabaczewski powiedział, że to dobry, wymagający przemyślenia pomysł.

Psi wybieg, razem z terenem rekreacyjnym, którego jest częścią, kosztował 2,5 mln zł.

(JT)


komentarze
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.