16.10.2019

Pub w bunkrze

W bunkrze w Zbrosławicach powstaje pub.

Schron bojowy będzie główną atrakcją kompleksu gastronomiczno-hotelowego, który ma zostać wybudowany do jesieni 2020 r. Więcej o inwestycji można przeczytać tutaj

Fortyfikacja jest częścią Pozycji Górnośląskiej, ponad 40-kilometrwej linii umocnień wzdłuż dawnej granicy, dzielącej przed wojną Górny Śląsk pomiędzy Niemcami i Polską. Więcej na temat zbrosławickich bunkrów można przeczytać tutaj. (mir)


komentarze
z gmin
z gmin
z gmin
z gmin
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.